Maandag 22 augustus worden jeugdtrainingen hervat

De onderbouw van de jeugd van FC Suryoye begint maandag weer met trainen. Hieronder tref je het VOORLOPIGE trainingsschema van onze jeugdtak. De komende weken zullen we in eerste instantie met complete lichtingen trainen om een indruk te krijgen van de spelers en om zo een eerlijke indeling van de elftallen te kunnen maken.

Maandag 22 augustus:
17.00u – 18.00u: E-groep en F-groep
18.00u – 19.30u: D-groep, C-groep en MD1
19.30u – 21.00u: B-groep en A-groep

Woensdag 24 augustus:
17.00u – 18.00u: E-groep en F-groep
18.00u – 19.00u: D-groep, C-groep en MD1
19.00u – 20.30u: A-groep

FC Suryoye B1 speelt woensdag 24 augustus thuis tegen AZSV B2. Het duel staat gepland om 18.45 uur. Daardoor trainen alleen de E-groep en de F-groep deze woensdag op kunstgras.

Let op: De KNVB stapt over op de internationaal gebruikelijke aanduidingen voor jeugdteams. De komende maanden zullen we bij FC Suryoye ook moeten wennen aan de nieuwe namen voor onze jeugdteams. De B1 heet voortaan JO17-1. De J staat hierin voor Jeugd, de O voor onder, de 17 is de leeftijdsgrens en de laatste is de aanduiding voor het eerste team in die lichting. Onze E3 noemen we vanaf nu bijvoorbeeld JO11-3. Het is even wennen, maar de voetbalbond verzekert dat deze naamswijzigingen het in de toekomst mogelijk maken om beter afgebakende competities te krijgen en dat het Nederlandse voetbal uiteindelijk ten goede zal komen. Voor meer informatie zie link hieronder.

http://www.knvb.nl/nieuws/amateurvoetbal/kennis/18079/nieuwe-aanduidingen-het-jeugdvoetbal

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com