FC Suryoye viert komst St. Nicolaas

Sinterklaas komt op bezoek bij FC Suryoye-Mediterraneo. De goedheiligman zal op zaterdag 28 november rond 13.00uur met een aantal van zijn pieten in ons clubhuis arriveren. 

De komst van St. Nicolaas willen we met zoveel mogelijk E- en F-pupillen van onze vereniging vieren. Ook niet spelende kinderen, die tien jaar of jonger zijn en waarvan een broer of zus, vader of moeder bij FC Suryoye voetbalt, kunnen zich opgeven voor het Sinterklaasfeest van de club. Aanmelden kan door de daarvoor bestemde inschrijfformulieren (uitgedeeld door de leiders/trainers) in te vullen en in te leveren of door je aanwezigheid tot uiterlijk vrijdag 20 november 16.00uur te melden bij Milad Saado (tel: 06 42 44 40 29). 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com